Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Рада не прийняла законопроекти щодо повернення активів Януковича

Автор:

|

Березень 15, 2016

|

Рубрика:

Рада не прийняла законопроекти щодо повернення активів Януковича

main

Депутати не внесли до порядку денного проекти законів, що дозволяють почати заочний суд над екс-президентом України Віктором Януковичем, а також зарахувати до бюджету конфісковані у нього і його оточення кошти. Спікер парламенту Володимир Гройсман кілька разів ставив на голосування пропозицію включити законопроекти до порядку денного, але необхідної кількості голосів так і не набралося. У зв’язку з відсутністю консенсусу з даного питання Гройсман закрив ранкове засідання, оголосивши перерву до 16.00.

Лідер фракції БПП Юрій Луценко зазначив, що в законопроекті по зарахуванню конфіскованих коштів до бюджету є проблемні моменти. “Але потрібно припинити політичний мітинг з цього приводу і направити його в комітет з питань правоохоронних органів, який зробить його юридично досконалим”, – сказав він

Янукович був президентом України з 25 лютого 2010 року. 22 лютого 2014 року після трьох місяців протестів на Майдані Верховна Рада визнала його самоусунення від посади, після чого були проведені нові президентські вибори. У лютому минулого року Янукович залишив Україну, зараз з сім’єю він проживає в Росії. В Україні проти колишнього президента відкрито кілька кримінальних проваджень. Його звинувачують в масових вбивствах громадян, заволодінні державним майном, захопленні влади неконституційним шляхом, а також у діях, спрямованих на повалення конституційного ладу.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply