Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Депутати Верховної Ради вимагають покарання Віктора Медведчука

Автор:

|

Березень 18, 2016

|

Рубрика:

Депутати Верховної Ради вимагають покарання Віктора Медведчука
Віктор Медведчук

Віктор Медведчук

Понад 30 народних депутатів України підписали звернення до правоохоронних органів, в якому міститься вимога покарати Віктора Медведчука за сепаратизм, державну зраду і фінансування тероризму. Про це повідомив Андрій Левус, депутат від партії «Народний фронт». Збір підписів народних обранців ще триває. Депутати вимагають розпочати розслідування діяльності Віктора Медведчука, який є лідером громадського руху «Український вибір».

За вищевказану діяльність Віктора Медведчука  народні обранці вимагають його арешту, а також повної заборони діяльності організації «Український вибір». Слід нагадати, що кілька днів тому засоби масової інформації заявляли про зацікавленість Петра Порошенка в плані, розробленому Віктором Медведчуком. Згідно з цим планом на території Донецької та Луганської областей повинні бути створені спеціальні адміністрації, які не були б підконтрольні Києву. Очолити дані адміністрації, відповідно до плану Медведчука, пропонується донецькому олігарху Рінату Ахметову та лідеру фракції «Опозиційний блок» Юрію Бойку.

Пан Левус в грудні 2015 року закликав позбавити волі Медведчука за те, що той керує проросійськими терористами на Донбасі. Генеральною прокуратурою України було розпочато досудове розслідування проти Левуса за поширення завідомо неправдивої інформації. Але в кінці січня поточного року воно було припинено.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply