Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Депутати Європарламенту побачили війну

Автор:

|

Вересень 20, 2017

|

Рубрика:

Депутати Європарламенту побачили війну

У прифронтовій Авдіївці побувала делегація Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС на чолі з його співголовами Даріушем Росаті та Миколою Княжицьким. У її складі було 19 європарламентарів.  Мета візиту – ознайомитися з станом екології та безпековою ситуацією, оглянути пошкоджені війною об’єкти цивільної та індустріальної інфраструктури. А головне – обговорити варіанти участі європейських країн у процесі відновлення зруйнованого бойовиками.

За словами Даріуша Розатті, члени делегації отримали великий масив інформації. І тепер у Європарламенті будуть порушувати питання подальшої допомоги Україні у справі відновлення інфраструктури Донбасу, налагодження нормального життя мешканців прилеглих до лінії зіткнення територій.

Тим часом оприлюднене 20 вересня зведення прес-центру штабу АТО не містить інформації про зниження напруженості у зоні бойових дій. Окупанти продовжують систематичні обстріли українських позицій, використовуючи при цьому міномети різних калібрів. Загалом минулої доби ворог відкривав вогонь 23 рази. На Донецькому напрямку далі найбільш неспокійно у районі Авдіївської промзони. А з настанням темряви облаштовані поблизу Пісків укріплення захисників України промосковські бандформування обстріляли з мінометів та озброєння бойових машин піхоти (БМП).

Втрат у лавах українських військових не було.

Світлина: обговорення з делегацією європарламентарів стану справ у Авдіївці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply