Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

День закритих дверей у медичному університеті

Автор:

|

Грудень 10, 2018

|

Рубрика:

День закритих дверей у медичному університеті

Інтернет-видання «Думська» розповідає у понеділок, 10  грудня, що в Одеському національному медичному університеті сьогодні неспокійно. Група прихильників колишнього ректора Валерія Запорожана разом з представником виконавчої служби та бійцями приватної охоронної фірми зайшли в ректорат і замкнулися в ньому. Інших працівників у приміщення не пускають.

Виконувач обов’язків проректора з науково-педагогічної роботи Костянтин Аймедов заявив: «Знищується документація, розкриті сейфи і двері». Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України на своїй сторінці у мережі Facebook цю подію назвало «рейдерським захопленням».

Згодом стало відомо, що за ухвалами Приморського і Суворовського районного судів Одеси призупинено дію наказу медуніверситету про призначення проректора з науково-педагогічної роботи і заборонено призначати кого б то не було на цю посаду. Саме довкола кадрових питань і розгорівся конфлікт.

17 липня 2018 року МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором Одеського національного медуніверситету Валерієм Запорожаном через грубі порушення ним умов контракту та фактичне недопущення до роботи призначеної для здійснення перевірки комісії міністерства.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply