Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

День, що став для України історичним

Автор:

|

Травень 17, 2017

|

Рубрика:

День, що став для України історичним

17 травня у Страсбургу відбулася урочиста церемонія підписання рішення Європейського Союзу (ЄС) про запровадження безвізового режиму для громадян України. Відповідний законодавчий акт підписали Антоніо Таяні – Президент Європейського Парламенту та Кармело Абела – міністр внутрішніх справ і національної безпеки Мальти, яка зараз головує у Раді ЄС.

У церемонії взяв участь Президент України Петро Порошенко. На прес-конференції він наголосив: «Це абсолютно історичний день для України, для 45-мільйонної нації. Я абсолютно впевнений в тому, що це так само історичний день для Європейського Союзу. Україна повертається до європейської родини. Україна прощається в останнє з радянською і російською імперіями».

Із задоволенням цитуємо також слова Президента Європарламенту Антоніо Таяні, звернені до Петра Порошенка: «Ваша країна є дуже гордою проєвропейською країною. Нам необхідно працювати разом заради миру і стабільності. Для нас надзвичайно важливим є те, що Ви залучені в цей процес. Ми свідомі, що ситуація не є легкою і нам потрібно наполегливо працювати. Ми підтримуємо Вас і розраховуємо на ваше залучення до спільної роботи».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply