Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

День Незалежності у прифронтових містах

Автор:

|

Серпень 25, 2017

|

Рубрика:

День Незалежності у прифронтових містах

Свято місцеві мешканці відзначали разом із своїми захисниками. Представники військових підрозділів, які борються з ворогом за незалежність Вітчизни, красномовно продемонстрували єдність армії і народу. Про це розповідає у мережі Facebook прес-центру штабу АТО.

На центральну площу Краматорська тисячі людей почали сходитися від самого ранку. Тут відбулася низка святкових заходів. У тому числі організували й виставку різноманітної військової техніки, з чого особливо раділи діти. А «родзинкою» свята стало розмальовування грізної панцерної розвідувальної машини у національні барви. Хлопчикам і дівчаткам дали кілька відер синьої та жовтої фарби і пензлі. Так бойовий транспортний засіб, який скорочено називають БРДМ, набув веселого камуфляжу.

А тим часом у День незалежності тривала війна. Про це інформує оприлюднене 25 серпня зведення. З нього дізнаємося, що минулої доби окупанти 22 рази відкривали вогонь по українських позиціях. Зокрема, контрольовані Москвою бандформування продовжували вести активні бойові дії у районі Авдіївської промзони. Застосовували терористи (а особливо ввечері) й міномети двох калібрів. Троє військовослужбовців Збройних Сил України отримали поранення

Світлини: святкування у Краматорську.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply