Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

День народження бійця з передової

Автор:

|

Жовтень 17, 2018

|

Рубрика:

День народження бійця з передової

У середу, 17  жовтня, український морський піхотинець молодший сержант Олександр з позивним «Крамар» відзначає своє 32-річчя. Коротка розповідь про нього вміщена на facebook-сторінці прес-центру Операції Об’єднаних Сил (ООС) під рубрикою «Герої з “нулів”». Олександр народився у місті Баштанці на Миколаївщині. Там чекають його повернення батьки, дружина і двоє діток – донечка і синочок. Командир бойової машини «Крамар» разом з побратимами перебуває на передових позиціях Південного напрямку.

А з оприлюдненого 17 жовтня зведення прес-центру ООС дізнаємося, що упродовж минулої доби російські окупанти 19 разів відкривали вогонь по наших позиціях. При цьому тричі – з озброєння, забороненого Мінськими угодами. Наголошується також, що помітно активізувалася злочинна діяльність ворожих снайперів.

Бойові дії відбулися у районах населених пунктів Водяне, Станиця Луганська, Новозванівка, Луганське, Піски, Мар’їнка, Березове, Чермалик, Павлопіль, Гнутове, Широкине та Лебединське. Є і скорботна звістка – загинули двоє українських військовослужбовців, а ще один отримав поранення.

За даними нашої розвідки, учора трьох окупантів убито і двох поранено.

Світлина: молодший сержант Олександр («Крамар»).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply