Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

День, коли не горіло вугілля

Автор:

|

Квітень 22, 2017

|

Рубрика:

День, коли не горіло вугілля

Про нього розповів 22 квітня сайт ВВС. Подія справді особлива. Напередодні вперше з XIX століття Велика Британія протягом одного робочого дня не використала електричну енергію, вироблену теплом від спалювання кам’яного вугілля. За даними британського оператора ліній електропередачі, день 21 квітня став поворотним у програмі поетапної відмови від використання вугілля.

Вугілля є одним з найсильніших джерел забруднення серед викопних видів палива. Податок на викиди продуктів його горіння вже робить вугільні електростанції комерційно недоцільними. Великобританія усе більше звертається до електрики, яку дають вітер і сонячне світло. Однак на продовженні використання вугілля наполягає енергомістка промисловість. Тому повністю відмовитися від вугілля планують аж у 2025 році.

У грудні 2015 року у Великій Британії закрилася остання глибока вугільна шахта Келлінглі, продовжують працювати лише кілька вугільних кар’єрів.

Фахівці Всесвітнього фонду дикої природи та низки інших організацій підготували доповідь, у який твердять, що робота вугільних електростанцій в Європі призводить до 23 тисяч передчасних смертей на рік.

Світлина: одна з закритих британських вугільних шахт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply