Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

День Героїв Небесної Сотні

Автор:

|

Лютий 20, 2018

|

Рубрика:

День Героїв Небесної Сотні

Його, схиливши голови у скорботі, українці відзначають 20 лютого. З цієї нагоди оприлюднене Звернення Президента Петра Порошенка до Українського народу. У ньому є й такі слова: «Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, чотири роки тому згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти гібридних викликів “русского мира”».

Цього ж дня Глава держави з дружиною прийшли зі свічками до Хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні й вклонилися пам’яті загиблих.

У програмі поминальних заходів, що заплановані у Києві, є два молебні – у Михайлівському соборі та біля Хреста поблизу верхнього виходу з метро «Хрещатик».

Відомо також, що представники громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» мають намір зустрітися у цей день з генеральним прокурором України і висловити своє незадоволення перебігом  розслідування масових вбивств на Майдані Незалежності, вчинених тодішнім режимом у лютому 2014 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply