Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Демонстранти у Вірменії всілися на дорогах

Автор:

|

Квітень 29, 2018

|

Рубрика:

Демонстранти у Вірменії всілися на дорогах

Причому не на будь-яких, а на головних автошляхах. У неділю, 29 квітня, прихильники лідера протестного руху Нікола Пашиняна вийшли на чергову ходу в Єревані. На заклик опозиційного політика, учасники акції почали перекривати дороги не лише у столиці, а й загалом у Вірменії.

Демонстранти блокують проїзд сміттєвими баками і лавками. А молодь просто сідає на асфальт. До акції приєдналися студенти всіх єреванських вищих навчальних закладів. «Це пробудження студентства», – заявив один з молодіжних лідерів Давид Петросян.

Нагадаємо, що хвиля масових протестів у Єревані та інших вірменських містах піднялася після того, як колишній президент країни Серж Саргсян, відведений Конституцією термін перебування якого на посаді завершився, був обраний депутатами парламенту прем’єр-міністром. Протестні акції не припиняються з 13 квітня. Посада глави уряду стала найважливішою у державі після зміни форми правління з президентської на парламентську. Під тиском протестувальників 23 квітня Серж Саргсян подав у відставку, проте акції протесту в країні тривають.

Світлина DW: демонстранти заблокували вулицю у Єревані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply