Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Демократи допускають можливість початку процедури імпічменту Трампа

Автор:

|

Травень 30, 2019

|

Рубрика:

Демократи допускають можливість початку процедури імпічменту Трампа

Конгрес США розглядає варіант імпічменту президента країни Дональда Трампа. Про це 29 травня заявив голова юридичного комітету палати представників Джеррі Надлер, коментуючи виступ спецпрокурора Роберта Мюллера, який оголосив про закриття справи про втручання Росії в американські вибори в 2016 році, передає Associated Press. За словами Надлера, Конгрес повинен реагувати на “злочини і брехню Трампа”. “Сьогодні зранку спецпрокурор Мюллер підтвердив висновки своєї доповіді, яка вказувала на істотні докази, що Росія атакувала нашу політичну систему, а також що президент щоразу намагався перешкодити розслідуванню Мюллера”, – заявив Надлер.

Почати процедуру імпічменту може палата представників, де у демократів більшість, проте остаточне рішення буде за Сенатом, в якому більше республіканців.
Голова юридичного комітету палати представників Джеррі Надлер пообіцяв продовжити розслідування щодо Трампа і також не виключив можливості імпічменту, повідомляє CNN.
18 квітня Мін’юст США опублікував 400-сторінкову доповідь Мюллера. Спецпрокурор, за заявою генпрокурора США Вільяма Барра, зробив висновок, що доказів зв’язків між Трампом і Москвою недостатньо для звинувачення. Проте в доповіді наголошується, що Росія робила спроби вплинути на хід виборів.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply