Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Демарш підсудного Віктора Януковича

Автор:

|

Липень 05, 2017

|

Рубрика:

Демарш підсудного Віктора Януковича

У четвер, 6 липня, в Оболонському районному суді міста Києва продовжиться процес у справі про державну зраду колишнього президента України. Те, що на засідання вкотре не з’явиться сам обвинувачений, сумнівів не викликало. Але тепер там не буде і його адвокатів!

Як оголосив сьогодні, 5 липня, в ефірі програми «Время» на російському Першому каналі сам Віктор Янукович, він не бажає брати участь в ініційованому Україною судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає з суду своїх адвокатів. Найцікавіше, що при цьому він апелював до європейських цінностей: «Це не суд, а чистої води профанація. Для мого засудження в найкоротші терміни під тиском особисто громадянина Порошенка (президент України) були прийняті спеціальні закони про заочне засудження. Це пряме порушення Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

Він також поскаржився, що йому було відмовлено у можливості брати участь у процесі в режимі відео конференції. 3 липня генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Віктор Янукович може брати участь в судовому розгляді його справи тільки на території України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply