Декомунізація з переодяганням
Про неї 13 червня розповідає інтернет-газета «Українська правда». Ще не бачена методика виконання відомого закону винайдена у Запорізькій області. А полягає вона у тому, що пам’ятники персонажам епохи тоталітаризму переробляють на скульптурні зображення інших історичних осіб.
У повідомленнях місцевих ЗМІ вже вдалося розшукати два випадки таких «переодягань». Село Лозоватка замість Володимира Леніна отримало болгарина-переселенця Діакова. А у селі Новоолексіївці пішли ще далі – переробили засновника більшовицької партії на творця першої української конституції гетьмана Пилипа Орлика.
Як твердять, видозмінення скульптур приносить чималу вигоду й заощаджує так потрібні у місцевих бюджетах кошти. Не доводиться витрачати їх на демонтаж і перевезення пам’ятника та організацію його зберігання. Наголошують, що переробка одного Леніна обійшлася у 7 тисяч гривень. Відомо кілька випадків, коли демонтовані фігури купували. Але так щастить не всім. Тепер маємо інший метод позбутися ознак минулого. Правда, сумнівно, що він є правильним з морально-етичної точки зору. Чомусь боляче усвідомлювати, що зображення видатного гетьмана «було» донедавна Леніним.
Чотири сценарії завершення війни в Україні
Надіюсь все закінчиться добреНовий український уряд Володимира Гройсмана: ті, кого не жаль
СРОЧНЫЙ КРЕДИТ ДОСТУПЕН СЕЙЧАС СЕГОДНЯ Я ПОЛУЧИЛ ЖЕЛАЕМУЮ СУММУ КРЕДИЯк саме Канада допомагає Україні-6
якщо вам потрібні гроші, щоб втекти з України або щоб убезпечитися, буУкраїна знову запустила свій супутник на орбіту
Я живу в Кансо, Нова Шотландія, Канада. Будівництво запропонованого ко