Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Дебати журналістів України та Польщі

Автор:

|

Березень 17, 2018

|

Рубрика:

Дебати журналістів України та Польщі

Вони відбулися У Варшаві, повідомляє у суботу, 17 березня, «Польське радіо», і  стосувалися висвітлення у засобах масової інформації відносин між двома країнами.

Організатор зустрічі Анджей Клімчак, голова філії Об’єднання польських журналістів у Жешуві, вважає, що польські та українські медійники у своїх матеріалах повинні казати правду. На його думку, зараз існує польсько-український конфлікт на історичному ґрунті, спровокований тим, що проблеми впродовж тривалого часу намагалися «замести під килим». Жодна із сторін не хотіла щиро про це розмовляти. Робилися лише скромні спроби обговорити складні теми, однак, завжди домінувала політкоректність.

Кореспондент інформаційної агенціії «Укрінформ» Юрій Банахевич наголосив: «Ми повинні намагатися зблизити наші позиції, відійти від мови ненависті».

У зустрічі взяв участь голова Польсько-українського форуму партнерства при Міністерстві закордонних справ Польщі та директор Центру східноєвропейських досліджень Варшавського університету Ян Малицький.

Ці дебати відкрили цикл зустрічей, мета яких – пошук згоди між Польщею та Україною, а також бажання донести важливість достовірності журналістських матеріалів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply