Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Дебати про «безвіз» – на користь України

Автор:

|

Квітень 05, 2017

|

Рубрика:

Дебати про «безвіз» – на користь України

У Страсбурзі 5 квітня, у переддень голосування за проект резолюції про скасування візового режиму для громадян України, відбулися дебати за участю представників найбільших політичних груп Європарламенту. Загалом присутні переконливо продемонстрували своє позитивне ставлення до нашої держави.

Виступаючи від імені Єврокомісії, єврокомісар з питань юстиції Вєра Юрова закликала депутатів підтримати резолюцію про надання Україні «безвізу». У переважній більшості усі промовці підтримали цей заклик. Не раз лунали докори, що справа ця надто розтягнулася у часі й Україна давно заслужила право на візову лібералізацію.

Проти висловилися окремі депутати з крайнє-правих націоналістичних сил. Але вони лише повторювали антиукраїнську риторику кремлівської пропаганди.

До слова, перед початком обговорення спрацювала пожежна сигналізація, присутні вийшли із зали засідань. Почалися жарти з приводу того, чи не втрутилася Росія. Однак швидко з’ясувалося, що нема ані диму, ані вогню. Просто стався збій у пожежній сигналізації.

Голосування щодо безвізового режиму для України відбудеться у Європарламенті у четвер, 6 квітня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply