Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Де живуть колишні міністри уряду Миколи Азарова

Автор:

|

Серпень 02, 2016

|

Рубрика:

Де живуть колишні міністри уряду Миколи Азарова

StaW

Попри поширену думку, не всі чиновники часів президентства Віктора Януковича втекли у Росію за прикладом свого шефа. У вівторок, 2 серпня, інтернет-видання «Українська правда» опублікувало інтерв’ю з колишнім міністром енергетики й вугільної промисловості Едуардом Ставицьким. Його розшукали в Ізраїлі під новим іменем – Натан Розенберг. Там же відбувалася й розмова – у студії місцевого телеканалу Iland. Українські журналісти Севгіль Мусієва і Светлана Крюкова задали міністру-втікачеві багато незручних запитань. Від нього ж вдалося довідатися, де зараз перебувають деякі його колеги з Кабінету міністрів, вигнаного Євромайданом.

Отож, екс-міністр освіти Дмитро Табачник живе в Тель-Авіві (Ізраїль), екс-міністр екології й природних ресурсів Микола Злочевський – в Європі (у якій країні, не сказано), екс-міністр фінансів Юрій Колобов – в Іспанії.

При цьому Едуард Ставицький наголосив: «Ми не даємо один одному домашні адреси. Не тому, що не довіряємо, а щоб не думати про людину погано на випадок чогось. У нас мовчазна етика, і ніхто не задає дурних питань».

На світлині: Едуард Ставицький (праворуч) дає в Ізраїлі інтерв’ю журналістам з України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply