Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Де Володимир Путін знайшов русофобів

Автор:

|

Липень 08, 2017

|

Рубрика:

Де Володимир Путін знайшов русофобів

Про це він повідомив, розповідаючи про підсумки саміту «Великої двадцятки», який завершився сьогодні, 8 липня, у Гамбурзі. Критикуючи керівництво України, президент Росії заявив: «У них залишився тільки один товар, яким вони успішно торгують – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України».

Цей вислів доволі складно коментувати, як абсолютно нелогічний. Якщо українські високопосадовці успішно торгують русофобією, це може означати лише одне – такий специфічний товар має чималий попит. Отже, у Росії щось не так, якщо її не люблять. І це вже проблеми російського політичного керівництва. А у першу чергу самого Володимира Путіна. Але натомість він демонструє виняткову українофобію.

Розмірковуючи на цю тему, господар Кремля сказав, що Росія і Україна зацікавлені у співпраці, у тому, щоб об’єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки. І додав: «Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати». Тут вже бачимо не відсутність логіки, а елементарну підміну понять. Володимир Путін може за щось не любити чинних керівників України, але вони не посилали своїх «зелених чоловічків» на Кубань і не підтримують бандитів на території Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply