Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 27, 2021

Де стіна на кордоні з Росією?

Автор:

|

Серпень 08, 2017

|

Рубрика:

Де стіна на кордоні з Росією?

Цей будівельний проект був ініційований керівництвом України в 2014 році. Високу активність на його підготовчому етапі виявляв тодішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Але вже тоді з цього приводу чулися іронічні зауваження і раз-по раз лунало винесене у заголовок запитання.

І ось у вівторок, 8 серпня, після серії масових обшуків у справі про викрадення коштів при будівництві стіни на кордоні з Росією, було затримано шістьох осіб. Про це електронні ЗМІ повідомляють з посиланням на Національне антикорупційне бюро України (НАБУ). У числі затриманих є посадові особи прикордонної служби України та працівники підприємств-підрядників. Окрім того, правоохоронці вивчають зібрані під час обшуків докази і вирішують питання про затримання інших осіб. За оцінками слідства, внаслідок злочинних дій працівників прикордонної служби та приватних підприємців державі нанесено збитків на суму понад 16 мільйонів гривень ($ 622 тисячі).

У середині червня поточного року заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян заявив, що проект реалізований лише на 14% і вести заплановані роботи в повному обсязі перешкоджає брак фінансування.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply