Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Де Дунай, а де Китай!

Автор:

|

Липень 28, 2017

|

Рубрика:

Де Дунай, а де Китай!

Справді далеченько. Але для взаємовигідних інтересів віддалі – не перешкода. Як повідомила 28 липня інформаційна агенція ЗІК з посиланням на одеський сайт «Думська», Китай допоможе Україні оновити Дунайське пароплавство. Упродовж трьох років воно буде масштабно реконструйоване за китайські інвестиції.

У проекті передбачено реконструкцію 21 буксира та будівництво 40 барж проекту SLG-021. На це китайські інвестори готові виділити $ 50 млн кредитних коштів. Головним партнером пароплавства виступить китайська державна компанія China National Teсhnical import & export corporation (СNТIC). Сторони вже підписали відповідний меморандум.

Згідно з умовами, а вони реально вигідні для України, термін кредитування становить 15 років. Протягом перших 2,5 років підприємство не сплачує відсотки і не компенсує тіло кредиту. Саме впродовж цього періоду й сподіваються виконати усі передбачені роботи. Наступні 2,5 року після реконструкції тіло кредиту не погашається, а сплачуються тільки відсотки. І аж після цього впродовжі 10 років пароплавство буде повертати тіло кредиту разом з відсотками.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply