Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Даля Грібаускайте закликала й надалі підтримувати Україну

Автор:

|

Червень 11, 2019

|

Рубрика:

Даля Грібаускайте закликала й надалі підтримувати Україну

Литва повинна продовжувати безумовну підтримку українців в умовах російської агресії. На цьому наголосила президент Литви Даля Грібаускайте у своєму останньому зверненні до нації у якості глави держави, оприлюдненому у вівторок, повідомляє Укрінформ.

«Безумовна підтримка народу України і безумовне засудження агресії – чи то стосується Криму, Керчі або застосування хімічних речовин у Великій Британії – повинна залишатися нашою стратегічною позицією», – заявила Грібаускайте. Вона зауважила, що незрілі політичні рішення щодо співпраці з ворожими країнами можуть створити жевріючі загрози та перетворити європейців на заручників, коли доведеться обирати між поганим и небезпечним.

«Нові виклики для безпеки, світового порядку, прав людини, клімату і торгівлі повинні перезавантажити діяльність міжнародних інституцій», – переконана литовський лідер.

26 травня у Литві пройшов другий тур президентських виборів, де перемогу здобув незалежний кандидат Гітанас Неуседа. Він підтримує жорсткий курс Литви відносно Росії. Грібаускайте після двох президентських каденцій у виборах участі не брала.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply