Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

CША направили авіаносець у Перську затоку через «можливу небезпеку»

Автор:

|

Травень 07, 2019

|

Рубрика:

CША направили авіаносець у Перську затоку через «можливу небезпеку»

Виконуючий обов’язки міністра оборони США Патрік Шанахан заявив, що він схвалив відправку американської авіаносної групи і бомбардувальників на Близький Схід через ознаки «реальної загрози з боку сил іранського режиму», передає сьогодні, 7 травня, агентство Reuters. Радник президента США з національної безпеки США Джон Болтон заявив у неділю, 5 травня, що Вашингтон розгортає ударну групу на чолі з авіаносцем “Авраам Лінкольн” і цільову групу бомбардувальників на Близькому Сході, щоб направити Ірану «чіткий сигнал». Хоча ні Шанахан, ні Болтон не поділилися подробицями про дані військової розвідки США, інші офіційні особи у Вашингтоні повідомили агентству Reuters, що для «американських сил на суші, в тому числі в Іраку, і на морі» присутні загрози з боку Ірану. Скерування авіаносної групи «являє собою розумне розміщення (військових) активів у відповідь на ознаки можливої ​​небезпеки з боку сил іранського режиму», заявив Шанахан.

«Ми закликаємо іранський режим припинити провокації. Ми будемо вважати іранський режим відповідальним за будь-який напад на американські сили або наші інтереси », – додав в.о. глави Пентагону. В окремій заяві Міністерства оборони США увечері в понеділок, 6 травня, йшлося про те, що відправка авіаносця і бомбардувальників в зону Перської затоки зроблена у відповідь на «ознаки підвищеної готовності Ірану проводити наступальні операції проти американських сил і наших інтересів». Авіаносний крейсер «Авраам Лінкольн» і супроводжувала його група кораблів і бойових літаків ще недавно перебували в Середземному морі. Передбачається, що тепер корабельне угруповання ВМС США попрямує на схід, до Червоного моря і потім до Аравійського моря з можливим заходом в Перську затоку. В даний час ВМС США не мають авіаносця в затоці.

Нагадаємо, президент Ірану Хасан Роухані 30 квітня підписав закон, згідно з яким Центральне командування Збройних сил Сполучених Штатів (CENTCOM), в зону відповідальності якого входить Близький Схід, оголошується «терористичною організацією». У підписаному главою Уряду Ісламської Республіки законі вказується, що «всі американські сили, що знаходяться на Близькому Сході, є терористичними, а уряд США – спонсором тероризму».

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply