Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Число ворожих обстрілів дещо зменшилося

Автор:

|

Серпень 11, 2018

|

Рубрика:

Число ворожих обстрілів дещо зменшилося

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у суботу, 11 серпня, інформує, що упродовж минулої доби російсько-терористичні війська 36 разів відкривали вогонь по українських позиціях. У тому числі двічі із важкого озброєння. Для порівняння вкажемо, що день перед тим загалом було зафіксовано 45 обстрілів, з них три  із важкого озброєння.

Учора ворог застосовував зброю у районах Кримського, Троїцького, Луганського, Залізного, Шумів, Опитного, Мар’їнки, Красногорівки, Новомихайлівки, Богданівки, Гнутового, Лебединського, Павлополя, Водяного та Широкиного. З мінометів калібром 120 міліметрів обстріляно наші укріплення біля Лебединського та Шумів на Горлівському напрямку.

Під час бойових дій три українські воїни отримали поранення. Про втрати ворога розвідники доповіли, що одного окупанта убито, а чотири отримали поранення.

Початок поточної доби (від півночі до ранку) минув без втрат у наших лавах. Бойовики двічі обстріляли позиції українських захисників біля Павлополя та Гнутового без застосування важкого озброєння.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply