Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Чиновник часів Віктора Януковича став біженцем

Автор:

|

Липень 18, 2018

|

Рубрика:

Чиновник часів Віктора Януковича став біженцем

Про це у середу, 18 липня, повідомляє білоруське інтернет-видання «TUT». Йдеться про Михайла Єжеля. Він займав посаду міністра оборони України у 2010-2012 роках. Потім Віктор Янукович призначив його послом у Білорусі. У травні 2015 року він був відкликаний з дипломатичної служби вже Президентом Петром Порошенком, однак в Україну не повернувся. Відтоді Михайло Єжель живе у Білорусі як приватна особа.

Інтерес до нього виник не випадково. В Україні проти Михайла Єжеля проведено розслідування і навіть вже прийнято рішення про заочний суд над ним. Під час цього процесу військова розвідка з’ясувала, що екс-міністр оборони України отримав у Білорусі статус біженця. А тепер Михайло Єжель особисто підтвердив цей факт. У відповідь на запит порталу «TUT» він також повідомив: «Зараз я з сім’єю проживаю у Мінську, у сім’ї вид на проживання».

Санкція статті, за якою обвинувачують екс-міністра, передбачає позбавлення волі на строк до шести років. Зрозуміло, сам Михайло Єжель висунуті йому звинувачення категорично відкидає.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply