Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Чинний Прем’єр-міністр розкритикував колишню

Автор:

|

Лютий 14, 2017

|

Рубрика:

Чинний Прем’єр-міністр розкритикував колишню

На засіданні уряду, 14 лютого, Володимир Гройсман назвав лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко «матір’ю економічної слабкості і популізму в Україні». За його словами, вона 20 років сприяла корупції, популізму, неефективності, а також знищенню країни.

Очільник уряду не погодився із заявами політика, що за його керування в Україні стався економічний спад та через нього й Президента з Верховної Ради зник проект постанови «Батьківщини» про відставку голови уряду. Володимир Гройсман назвав це «тотальною брехнею». До того ж згадав, як 10 років тому Юлія Володимирівна намагалась звільнити його з посади мера Вінниці через комунальні тарифи. «Але не змогла, не по зубах був», – додав прем’єр. І наголосив: «У Юлії Тимошенко є потенційна жага і самоціль – дірватись до влади. Наша ж ціль – сильна держава Україна».

Наразі лідер «Батьківщини» не прокоментувала цих висловів. Нагадаємо, вона послідовно домагається відставки очільника уряду. Для цього разом з 13-ма нардепами зареєструвала у Раді проект постанови про відставку Володимира Гройсмана. За регламентом такий документ можна розглядати лише за поданням не менше 1/3 парламенту (150 депутатів). Тому проект постанови й прибрали із сайту Верховної Ради.

Світлина: Цензор.нет, Новое Время.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply