Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Чинний голова ОБСЄ відвідав Донбас

Автор:

|

Січень 16, 2019

|

Рубрика:

Чинний голова ОБСЄ відвідав Донбас

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у середу, 16 січня, повідомив через соціальні мережі, що разом із своїм словацьким колегою Мирославом Лайчаком прибув до контрольного пункту в’їзду та виїзду (КПВВ) «Станиця Луганська», що на лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями. З 1 січня 2019 року в Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ) почався річний термін головування Словаччини. Отож, як міністр закордонних справ цієї країни, Мирослав Лайчак є зараз чинним головою ОБСЄ.

Павло Клімкін зазначив, що «ніщо не дозволить краще зрозуміти, що відбувається насправді, ніж поїхати та на власні очі побачити реальний стан справ на Донбасі». А ось як висловив свої враження Мирослав Лайчак: «Я відвідав пункт в’їзду та виїзду в Станиці Луганській – місце, де ти розумієш, що все, що ми, політики й дипломати, робимо – або виявляємося нездатними зробити – безпосередньо позначається на життях невинних людей. Вони стикаються зі щоденними складнощами у тому, щоб забезпечити свої базові потреби».

У той сам день перед поїздкою словацький міністр заявив на зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, що питання анексії Криму, блокади Азовського моря та припинення бойових дій на Донбасі залишаються пріоритетом роботи ОБСЄ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply