Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Чи Петро Порошенко щось винен Полу Манафорту?

Автор:

|

Серпень 08, 2018

|

Рубрика:

Чи Петро Порошенко щось винен Полу Манафорту?

Провідні інформаційні агенції світу у середу, 8 серпня, активно обговорюють імовірну співпрацю колишнього консультанта президента-утікача Віктора Януковича з чинним Президентом України. Напередодні свідок Рік Гейтс заявив на суді над Полом Манафортом про факт такої співпраці у 2014-му році. Вона відбувалася, за твердженням багатьох ЗМІ, безоплатно. Так було протрактовано слова «не отримали повного гонорару за свої послуги».

Натомість присутні на судовому засіданні журналісти Української служби «Голосу Америки» відзначили, що репліка Ріка Гейтса щодо неповної оплати, здається, стосувалась його роботи з «Опозиційним блоком». Своєю чергою американський телеканал NBC повідомляє, що колишній партнер Пола Манафорта Рік Гейтс розповів, як вони удвох допомагали Петрові Порошенку на платній основі, але не отримали повного розрахунку за свої послуги. Зрозуміло, ще «безоплатно» і «оплатили частково» означають зовсім різні моделі стосунків.

Втім, третій варіант озвучили з цього приводу у прес-службі Президента України: «Команда Петра Порошенко ніколи не співпрацювала ні з Полом Манафортом, ні з його людьми. Пропозиції про співробітництво надходили серед інших, втім навіть не розглядалися». Однак з цим твердженням однозначно дисонує коментар, який дав інтернет-газеті «Українська правда» народний депутат Ігор Гринів. Стратег передвиборної кампанії Петра Порошенка визнав, що у 2014 році зустрічався з Полом Манафортом з приводу співпраці. Розмова тривала три години і цим стосунки обмежилися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply