Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Чи варто заощаджувати на обороні?

Автор:

|

Квітень 24, 2017

|

Рубрика:

Чи варто заощаджувати на обороні?

Як повідомляє 24 квітня «Радіо Свобода», торік військові витрати України становили $ 3,5 мільярда. За даними аналізу, здійсненого експертами Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру (SIPRI), це свідчить про зменшення на 3,8% фінансування оборони держави.

У звіті інституті відзначено, що впродовж 2007 – 2016 років військові витрати країни збільшилися на 28%. А незначне падіння у 2016 році було пов’язане зі зниженням загальної інтенсивності конфлікту на сході країні.

Однак, як вказали автори документу, все ж у 2016 році бойові дії в країні час від часу загострювались. Тому військові витрати цьогоріч планують збільшити. Зокрема для закупівлі нового обладнання. Це підтверджується і даними Міністерства оборони.

До слова, країни Центральної Європи дружно збільшили військове фінансування загалом на 2,6 %. Ця тенденція значною мірою пов’язана із зростанням загрози з боку агресивної Росії. Ну а сама вона увійшла до першої трійки країн з найбільшими військовими витратами після Китаю та США, додавши до попередньої суми 5,9 відсотка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply