Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Чи в усьому винні мігранти?

Автор:

|

Липень 17, 2017

|

Рубрика:

Чи в усьому винні мігранти?

Поліція федеральної землі Баден-Вюртемберг розслідує масові безлади, що сталися минулими вихідними на святі у місті Шорндорфі. У понеділок, 17 липня, правоохоронці звернулися до потерпілих і свідків з проханням надати інформацію про інциденти.

Як пишуть місцеві ЗМІ, народні гуляння були затьмарені погромами і, як мінімум, чотирма випадками сексуальних домагань. В останніх звинувачують одного іракського і трьох афганських шукачів притулку. Повідомляють також, що у ніч на неділю у міському парку зібралося до тисячі хуліганів, більшість з яких, начебто, мають так звані «мігрантські коріння». Вони стали кидати пляшки у фасад міського замку, учасників свята і поліцейських. Спроби затримати правопорушників переросли у зіткнення з поліцією. Протягом ночі містом розгулювали кілька агресивних груп чисельністю від 30 до 50 осіб. Чимало з них були озброєні ножами. Є постраждалі. Щоб взяти ситуацію під контроль, правоохоронцям довелося викликати підкріплення.

Втім, обер-бургомістр Шорндорфа Маттіас Клопфер не погодився з деякими оцінками поліції. Зокрема, він заявив телерадіокомпанії SWR, що серед погромників, які зібралися в парку, більшість становили місцеві старшокласники і випускники шкіл, що були напідпитку. І лише пізніше до них приєдналися мігранти.

Світлина: Шорндорф славиться неповторною архітектурою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply