Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Чи це пан прокурор дрона вполював?

Автор:

|

Липень 31, 2017

|

Рубрика:

Чи це пан прокурор дрона вполював?

Цікаву історію розповів 31 липня у мережі Facebook член громадської ради Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Олексій Гриценко. Як можна зрозуміти з тексту, він разом з іще одним активістом відгукнулися на заклик генерального прокурора Юрія Луценка, який просив «повідомляти про недоброчесних прокурорів і надавати таку інформацію».

Ще торік журналісти-розслідувачі програми «Схеми», яка є спільним проектом «Радіо Свобода» та каналу «UA:Перший», повідомили – керівник Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ГПУ Володимир Бедриківський не вніс до декларації маєток під Києвом. Він, начебто, записав його на матір, яка живе у Чернівцях.

І саме над цим не задекларованим будинком сьогодні кружляв безпілотний літальний апарат. Вочевидь, для уточнення інформації про мешканців. Але політ раптово перервався. Як написав Олексій Гриценко, «дрон було збито з вогнепальної зброї після певної кількості пострілів». А далі уточнив, що «людина, схожа на Бедриківського, втекла до озера», а дрон віддала сусідка, бо він упав на її територію. Правда, невідомо, чи придатний він тепер для подальшого використання.

About Author

news

  • Ievgenii Derkach (SC Smart Con

    Цивилизованные люди устанавливают Систему Анти-Дрон Droneshield, которая автоматически блокирует по периметру приближение БПЛА. https://esco.prom.ua/cp65895-anti-dron-sistemy-droneshield.html