Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Чи приваблять мумії туристів?

Автор:

|

Травень 13, 2017

|

Рубрика:

Чи приваблять мумії туристів?

Єгипетські археологи зуміли розшукати 17 добре збережених мумій. Їх виявлено у катакомбах в провінції Ель-Мінья, що кілометрах у 250 на південь від Каїра. Древнє поховання знаходилося на глибині приблизно вісім метрів під землею. Знайдено саркофаги з вапняку і глини, труни з останками тварин і папірус з староєгипетськими письменами.

Точний вік мумій встановити ще не вдалося. На думку декана факультету археології Каїрського університету Мохаммеда Хамзи, ці люди пішли з життя у греко-римський період Єгипту. Він настав після завоювання країни в 332 році до н.е. Олександром Македонським і тривав близько 600 років

Влада Єгипту сподіваються, що нові відкриття поліпшать туристичний імідж країни і відродять інтерес у мандрівників, які не наважуються приїжджати сюди після повстання 2011 року.

«2017 рік – історичний в плані археологічних відкриттів. Це немов послання від наших предків, які подають нам руку, щоб повернути туристів», –  сказав у суботу, 13 травня, на прес-конференції міністр Єгипту у справах старовини Халед Анані.

Світлини Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply