Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Чи потрібен у Парижі Володимир Путін?

Автор:

|

Травень 22, 2017

|

Рубрика:

Чи потрібен у Парижі Володимир Путін?

Сумніваємося… Однак, він туди збирається. Принаймні, так твердить 22 травня російський сайт «Комерсант». Посилаючись на джерела у Парижі і Москві, видання повідомляє, що Володимир Путін 29 травня позапланово приїде до Франції. Щось не чути, щоб його туди запрошували. Відтак зрозуміло, що візит не матиме офіційного характеру. Приводом для відвідин французької столиці стане відкриття у Версалі, резиденції французьких королів, виставки, присвяченої Петру Першому. За словами поінформованого співрозмовника «Комерсанта» сумнівно, щоб російський лідер відправився б у Париж, не отримавши згоди на зустріч з новим президентом Франції Еммануелем Макроном. Пригадується, його попередник Франсуа Олланд не виявив інтересу до такої зустрічі. І пан Путін, що вже був збирався у подібну поїздку, одразу передумав.

Чи є тут щось тривожне для України? Мабуть, ні. Під час виборчої кампанії Емманюель Макрон був єдиним з основних кандидатів, хто не ратував за зближення з Москвою і за пом’якшення антиросійських санкцій, накладених Євросоюзом. Якщо він висловить цю свою позицію у розповів з російським президентом, то така зустріч навіть бажана.

Виставка у Версалі, відкриття якої хочуть зробити приводом для приїзду Володимира Путіна, приурочена до 300-річчя візиту до Франції російського царя Петра І і встановлення між двома країнами дипломатичних відносин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply