Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Чи підкуповував Україну Дональд Трамп?

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Чи підкуповував Україну Дональд Трамп?

У четвер, 3 травня, інтернет-видання «Голос Америки», аналізує висловлену у щоденній газеті The New York Times думку про те, що надання Україні комплексів «Джавелін» відбувалося в обмін на «замороження» офіційним Києвом розслідування справи політтехнолога Пола Манафорта, яке проводять у США. Принаймні, американські ЗМІ та оглядачі не висловлюють заперечень щодо цієї тези.

Скоріше навпаки. Наприклад, відома американська журналістка Наташа Бертранд у четвер навела у мережі Twitter ще кілька дій, якими, на її думку, українська влада намагалася задобрити президента США: «Порошенко добився милості Трампа, посприявши вугільній угоді на $80 мільйонів. У лютому Укрзалізниця підписала угоду вартістю $1 мільярд з американською компанією GE. Порошенко також запропонував будівельним компаніям із США 90% всіх контрактів на ремонт/відновлення інфраструктури на Донбасі, а ще Україна заморозила співпрацю із спеціальним прокурором США Мюллером».

«Голос Америки» пише, що Україна заперечує ці докори. При цьому нагадує слова заступника генерального прокурора України Євгена Єніна, який нещодавно заявив, що спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер не звертався до Генпрокуратури України по допомогу щодо справи колишнього очільника  виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта.

Світлина Reuters: Пол Манафорт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply