Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Чи не дасть Дональд Трамп ошукати себе?

Автор:

|

Липень 07, 2018

|

Рубрика:

Чи не дасть Дональд Трамп ошукати себе?

Про занепокоєння, яка викликає близький у часі саміт президентів США і Росії, пише у суботу, 7 липня, інтернет-видання «Deutsche Welle». Координатор уряду Німеччини з трансатлантичних відносин Петер Байєр в інтерв’ю виданням медіаконцерну «Funke Mediengruppe» щиро зізнався: «У піт кидає від однієї думки про те, що Трамп зустрічається з Путіним без будь-якого узгодження з партнерами по НАТО».

Чиновник нагадав, що Дональд Трамп 12 червня в Сінгапурі зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, який тільки «роздавав обіцянки». Це викликає у політичного керівництва країн – членів НАТО занепокоєння з приводу того, що у Гельсінкі, як зазначив Петер Байєр, президент США «дасть Путіну ошукати себе».

У Брюсселі 11-12 липня відбудеться саміт Північноатлантичного альянсу. Після нього Дональд Трамп відправиться у Гельсінкі, де 16 липня проведе зустріч з Володимиром Путіним. Американський лідер заявив, що має намір обговорити на ній ймовірне втручання Росії у вибори в США, а також ситуацію в Сирії і Україні. При цьому, відповідаючи на запитання журналіста, чи можуть Сполучені Штати визнати Крим частиною російської території, Дональд Трамп відповів: «Ми подивимося».

Світлина Reuters: Дональд Трамп і Володимир Путін на саміті АТЕС у В’єтнамі, липень 2017 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply