Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Чи легко бути безробітним в Україні?

Автор:

|

Квітень 01, 2017

|

Рубрика:

Чи легко бути безробітним в Україні?

Відповідь однозначна – аж ніяк! Але з 1 квітня декому з тих, хто позбувся місця праці, стане хоч трішки легше. Бо від сьогодні, як офіційно повідомляє Державна служба зайнятості, мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб стає більшим на 120 гривень і досягає 1280 гривень ($47).

А максимальний розмір допомоги з безробіття не повинен більш як у чотири рази перевищувати розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Станом на зараз це 6 тисяч 400 гривень ($239).

За чинним законодавством загальна тривалість отримання безробітними допомоги не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років, а для осіб передпенсійного віку (за 2 роки до настання права на пенсію) не може перевищувати 720 календарних днів.

Станом на 1 березня 2017 року допомогу з безробіття в Україні отримували 365 тисяч осіб. Це офіційні дані Державної служби зайнятості, Загального ж числа тих, хто позбавлений місця праці не здатні назвати навіть найдосвідченіші експерти. Адже в Україні існує приховане безробіття і дуже популярним є наймання людей на роботу без офіційного оформлення. Таким чином працедавці уникають податків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply