Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Чи декларують доходи у Московському патріархаті?

Автор:

|

Листопад 08, 2016

|

Рубрика:

Чи декларують доходи у Московському патріархаті?

1100___03-1

В інформаційному просторі України 8 листопада активно описують розкішний будинок у одному з сіл на Київщині. Три поверхи, 580 квадратних метрів площі. А ще – італійські та англійські меблі, чеські люстри, побутова техніка Smeg, німецький паркет, мармурові підлоги з підігрівом… І щоб усе це не розікрали, у комплексі є будинок для охорони. Тільки не подумайте, що засоби масової інформації вирішили поправити свої бюджети завдяки торгівлі нерухомістю. Усіх зацікавив власник, що виставив цей невеликий палац на продаж за $1,3 млн. (понад 34 мільйони гривень).

Першоджерелом інформації став журналіст Михайло Ткач. У мережі Facebook він написав, що найімовірніше тим власником є настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло. Зрозуміло, що агентство-посередник, яке вмістило оголошення, цього імені не називає. Але за фотографіями маєток впізнати не важко. Він був описаний ще чотири роки тому у виданні «Дзеркало тижня», звідки пропонуємо коротку цитату: «Особняк архієпископа Вишгородського, настоятеля Києво-Печерської лаври, митрополита Української православної церкви Московського патріархату Павла знаходиться в селі Вороньків в 20 км під Києвом. Журналістам програми «Гроші» не вдалося застати владику будинку, проте вони могли зняти на камеру його розкішний маєток. Сконтактувавшись з помічником митрополита, журналісти дізналися, що для відвідування Павла в його заміському будинку необхідно благословення». Мабуть, вони його так і не отримали…

Зауважимо, цього священнослужителя Московського патріархату у пресі згадують не вперше. Колись, наприклад, писали, що йому на день народження подарували Lexus LS 460. Тепер може отримати $1,3 млн за будинок. Але щоб його збудувати теж потрібні були чималі гроші. І, що найцікавіше, вони повинні були з відкілясь взятися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply