Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Чи буде тихо під час шкільних випускних?

Автор:

|

Червень 23, 2017

|

Рубрика:

Чи буде тихо під час шкільних випускних?

За інформацією прес-центру штабу АТО число обстрілів з боку окупаційних військ повільно знижується. З оприлюдненого 23 червня зведення дізнаємося, що минулої доби  терористи 29 разів відкривали вогонь по українських позиціях, а попередньої – 35 разів.

Однак це аж ніяк не можна вважати ознакою зниження загальної напруженості. Наприклад, на Приморському напрямку укріплення українських підрозділів поблизу Широкиного двічі були обстріляні з 120-міліметрових мінометів, а також з гранатометів і стрілецької зброї. З мінометів калібру 82 міліметри ворог накривав підступи до Павлополя та Мар’їнки. У другому з названих населених пунктів вибухи лунали і в житловому секторі. Уламкові поранення отримала місцева мешканка.

На Донецькому напрямку знову озвалися зенітні установки сепаратистів, які використовують цей вид зброї для обстрілу наземних цілей. Вели вони вогонь і з бойових машин піхоти (БМП). Аж п’ять ворожих вогневих атак було скеровано на передмістя Авдіївки. А пізно ввечері один з розташованих тут наших опорних пунктів опинився під вогнем 82-міліметрових мінометів. Міномети калібру 120 міліметрів контрольовані кремлівської владою бандформування застосували на Луганському напрямку. Двоє українських воїнів АТО минулої доби зазнали поранень.

Командування штабу Антитерористичної операції звернулося до Спільного центу з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін з черговою миролюбною ініціативою. Запропоновано на період проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах оголосили «Освітній день тиші» – з 08.00 год. 24 червня по 00.00 год. 26 червня. Як до цього поставилася супротивна сторона, наразі невідомо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply