Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Чи буде щоденна молитва у Верховній Раді?

Автор:

|

Липень 15, 2017

|

Рубрика:

Чи буде щоденна молитва у Верховній Раді?

Питання наразі залишається відкритим. Але відомо, що вже є така законодавча ініціатива – читати молитву «Отче наш» перед пленарними засіданнями парламенту. І хоча тексту проекту на сайті Верховної Ради розшукати не вдалося, вже чуються заперечення проти такого нововведення. Про одне з них розповів 15 липня сайт «Радіо Свобода».

Отож, свої заперечення висловив Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров. У коментарі інформаційній агенції QHA він назвав законопроект про читання молитви «Отче наш» перед засіданнями некоректним і таким, що суперечить Конституції. Політик заявив: «Виходити треба з вимог Конституції України, де чітко вказано, що ми живемо у світській державі, і навіть просто із ввічливості у ставленні до своїх колег, серед яких можуть бути люди нехристиянського віросповідання або взагалі атеїсти».

Втім, Рефат Чубаров не налаштований надто рішуче, бо вважає, що цей законопроект врешті не дійде до розгляду у сесійній залі. «Радіо Свобода» називає низку депутатів, які ініціювали проект про читання молитви «Отче наш» у парламенті. Це Оксана Білозір, Павло Унгурян, Олег Березюк, Валерій Дубіль, Юрій Мірошниченко, Андрій Шипко, Микола Лаврик, Юрій Соловей та Юрій Павленко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply