Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 14, 2021

Чи буде нова сенсація довкола Надії Савченко?

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Чи буде нова сенсація довкола Надії Савченко?

Наче мало ще дісталося у пресі недавній всенародній улюблениці, 13 квітня виник новий інформаційний привід для піар-компанії. Про інцидент з її участю вже написав сайт «ВВС-Україна». Видання посилається на групу «Троєщина ВК», яка оприлюднила фото (ми теж його вміщуємо з позначкою про джерело), де народний депутат Савченко присіла біля когось, хто лежить на асфальті. А у тексті було сказано, що «Савченко, точніше її водій, збив бабусю». Сталося це у четвер на вранці на вулиці Драйзера, 4 у Києві.

«Автомобіль «Шкода Фабія», за кермом якого перебувала жінка, здійснив наїзд на іншу жінку – пішохода», – відповів речник Патрульної поліції України Віктор Шевера на запит «ВВС-Україна». У водія ознак сп’яніння не виявлено. Постраждалу доправили до шпиталю з незначними забоями.

Сестра народного депутата Віра Савченко розповіла, що за кермом авто в момент інциденту була вона. З її слів, припарковуючи машину, рухалася заднім ходом. І не помітила жінку, що саме тоді
там проходила. Це була бабуся, яка від поштовху автомобіля впала. Надія Савченко вийшла їй допомогти і потрапила в об’єктиви фотокамер. Цікаво, чи багато засобів масової інформації визнає цю версію правдивою?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply