Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Чугуївський юрист хоче судитися з Президентом

Автор:

|

Травень 18, 2017

|

Рубрика:

Чугуївський юрист хоче судитися з Президентом

Тема блокування російських Інтернет-ресурсів однозначно є на сьогодні найбільш згадуваною в інформаційному просторі України. І поповнюється щораз новими нюансами. Зокрема, Президент України Петро Порошенко вже має перший позов за підписаний ним резонансний указ.

Заяву до суду подає Романа Лихачов – юрист з міста Чугуєва Харківської області. 18 травня на своїй facebook-сторінці він аж надміру схвильовано написав: «Я не буду миритися з таким беззаконням і безкарним порушенням прав громадян, пане Президенте. І справа не у ВК і не Однокласниках і тд, справа у методі обмежити свободу. Що завтра? Заборонити думати? Дихати заборонити? Ми ж країна, яка рухається в Європу, а робимо те, що робить Північна Корея. Я просто не можу зрозуміти, де і коли я делегував державі право визначати що і де мені дивитися, писати і читати».

Якщо не станеться чогось особливого, то позов представника «Чугуївської правозахисної групи» Романа Лихачова розглядатиме Вищий адміністративний суд України. Юрист вимагає визнати указ Президента незаконним. Ми ж дозволимо собі засумніватися, що з цього вийде щось путнє.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply