Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Чотири варіанти на випадок війни

Автор:

|

Грудень 31, 2017

|

Рубрика:

Чотири варіанти на випадок війни

Їх розглядає уряд Японії. У неділю, 31 грудня, агенція Kyodo повідомила, що на засіданні Ради безпеки Японії за участю прем’єр-міністра країни Сіндзо Абе обговорено можливі заходи у випадку розв’язання повномасштабної війни на Корейському півострові.

Центральна вдала у Токіо розглядає чотири можливих сценарії початку військових операцій. Перший – розв’язання бойових зіткнень між арміями Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) і Південної Кореї. Другий – завдання попереджувального удару США по Північній Кореї. Третій – превентивне вторгнення сил Південної Кореї на північнокорейську територію. Четвертий – можливість удару по Японії з боку КНДР.

Оскільки у сил самооборони Японії немає балістичних ракет, ядерної зброї, морської піхоти або моторизованих десантних підрозділів, офіційний Токіо не виключає, що в разі війни в регіоні звернеться по військову допомогу до Сполучених Штатів. Японська влада вже прийняла рішення посилити протиракетну оборону через загрозу з боку КНДР. Уряд вже затвердив план розміщення в країні двох комплексів Aegis Ashore, які будуть закуплені у США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply