Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Чотири «бо» для американських виборців

Автор:

|

Квітень 12, 2017

|

Рубрика:

Чотири «бо» для американських виборців

На недавній зустрічі очільників зовнішньополітичних відомств  країн «Великої сімки» державний секретар США Рекс Тіллерсон поставив риторичне запитання – чому американських виборців має цікавити конфлікт в Україні? Воно викликало прикрі відчуття в українців. І як з’ясувалося, не лише у них.

Президент американського аналітичного центру Council on Foreign Relations, Ричард Гаас (Richard Haas) виклав 12 квітня на свої сторінці у мережі Twitter чотири причини, через які американські платники податків не повинні байдуже ставитися до України. Подаємо їх у викладі «Голосу Америки».

1) Бо американські інтереси та національна безпека перебуватимуть під загрозою у світі, де кордони можуть змінюватись військовою силою.

2) Бо не можна дозволяти Росії повірити у те, що вона може безкарно використовувати військову силу.

3) Бо Україна відмовилась від ядерної зброї, і ми не хочемо, щоб після дій Росії щодо України у світі почали думати, що саме ядерна зброя може забезпечити безпеку.

4) Бо ми надали безпекові гарантії Україні, і ми не хочемо, щоб наше слово ставилось під сумнів нашими друзями чи ворогами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply