Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Чотирнадцять медалей Нескорених Українців

Автор:

|

Вересень 30, 2017

|

Рубрика:

Чотирнадцять медалей Нескорених Українців

У суботу, 30 вересня, на офіційній facebook-сторінці збірної України – учасниці Ігор Нескорених, оприлюднено повідомлення, що наша команда успішно завершила змагання. До їх закриття вона підійшла з чудовим результатом – 8 золотих, 3 срібні та 3 бронзові медалі! І це при тому, що українська збірна у канадському Торонто була однією з найменш чисельних, маючи у своєму складі лише 15 спортсменів основного складу.

Особливо успішним став для українців завершальний день Ігор. Адже вдалося вибороти аж сім нагород. При цьому одразу чотири золоті медалі здобув 28-річний військовослужбовець Міністерства оборони України Павло Будаєвський. Він переміг на всіх дистанціях, на які виходив – 50 та 100 метрів вільним стилем, 50 метрів на спині і 50 метрів брасом.

Нагадаємо, що Ігри Нескорених – міжнародні змагання у паралімпійському стилі, у яких беруть участь поранені військовослужбовці тa ветерани. Цього року Україна вперше отримала право взяти у них участь – як союзник НАТО у миротворчих операціях та як держава, що веде війну проти агресора.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply