Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Чорний дим російської дипломатії

Автор:

|

Вересень 02, 2017

|

Рубрика:

Чорний дим російської дипломатії

Європейські електронні видання 2 вересня повідомляють, що до будівлі генерального консульства Російської Федерації (РФ) у Сан-Франциско прибули стривожені пожежники. І мали для цього підстави. Над дахом приміщення був помічений стовп густого чорного диму. Однак на вході до російського дипломатичного представництва американським вогнеборцям пояснили, що жодної загрози не існує. Дим йде з труби, оскільки «працівники консульства спалюють щось у каміні».

А з Вашингтона повідомляють, що на задньому подвір’ї торгпредства РФ у Вашингтоні розпалене багаття. Як твердить журнал Foreign Policy, це спалюють паперовий документообіг. Як повідомляють журналісти, біля будівлі торгпредства було надзвичайно жваво: виїжджали і заїжджали автомобілі, працівники переносили коробки і великі пластикові мішки з речами.

Кілька російських установ до вечора 2 вересня мають бути закриті. У Держдепартаменті США відзначили, що таке рішення продиктоване необхідністю зрівняти чисельність дипперсоналу після висилки сотень американських дипломатів з Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply