Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Володимир Зеленський у шоці сам від себе

Автор:

|

Січень 25, 2019

|

Рубрика:

Володимир Зеленський у шоці сам від себе

Популярний артист і шоумен у п’ятницю, 25 січня, подав документи до Центральної виборчої комісії (ЦВК) для реєстрації кандидатом у президенти України. На ухвалення рішення щодо реєстрації закон надає 5 днів. Тому наразі Володимир Зеленський ще не кандидат у президенти. Подавши документи, він повідомив, що має подвійний день народження – по-перше, як людина, по-друге, як політик. 25 січня пану Зеленському виповнився 41 рік.

«Я думаю, після цього дня всі зрозуміють, що все-таки це була не якась реклама, що я людина слова: якщо я вирішив – я це роблю. Це не фейк. Я дуже серйозно ставлюся до нашої країни, до кожної людини», – сказав під приміщенням ЦВК Володимир Зеленський, і додав, – «І бачте, як я українською говорю, я сам в шоці».

Він також роздав свою програму «Країна мрій», яку підготувала «Z команда» і закликав потенційних виборців: «Ріжте по живому. Доповнюйте нашу програму, критикуйте – і покажіть нам, яка програма повинна бути в кінці, коли ми всіх переможемо і доведемо, що ми найкрутіші».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply