Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Чому Володимир Путін не пішов до людей у Кемерові

Автор:

|

Березень 29, 2018

|

Рубрика:

Чому Володимир Путін не пішов до людей у Кемерові

Про це у четвер, 29 березня, розповідає російська служба ВВС з посиланням на прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова. Той спробував пояснити, чому під час поїздки у Кемерово Володимир Путін не вийшов до учасників багатотисячного мітингу, поміж яких було багато родичів загиблих і постраждалих під час пожежі в торговому центрі «Зимова вишня». При цьому речник Кремля наголосив: «Все досить просто».

Наводимо пряму мову Дмитра Пєскова: «Натовп людей, кілька тисяч осіб, які скандують. Ви знаєте, що Путін дуже конкретний, прагматичний президент. Тобто, якщо йому задають запитання, він на нього відповідає і намагається розібратися у суті, з тим, щоб дати якусь обіцянку. І не дає порожніх обіцянок, він дуже далекий від популізму».

Залишимо на совісті московського чиновника те, що він застосував термін «натовп» до людей, яких вивело на площу горе і біль втрат. Нагадаємо лише, що пожежа у кемеровському торговому центрі почалася у неділю, 25 березня. А Володимир Путін прибув на місце події у вівторок. Того дня у Кемерові відбувався багатотисячний мітинг. Президент Росії проїхав перекритими вулицями, на самоті поклав квіти до стихійно утвореного меморіалу біля місця загибелі людей, потім провів зустрічі з чиновниками і невеликою «ініціативною групою» родичів загиблих.

Світлина ЕРА: поодинока постать Володимира Путіна біля місця скорботи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply