Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Чому покаявся народний депутат

Автор:

|

Липень 04, 2017

|

Рубрика:

Чому покаявся народний депутат

У вівторок, 4 липня, на засіданні регламентного комітету Верховної Ради України розглядали подання Генпрокуратури про зняття недоторканості з нардепа Олеся Довгого, що входить до групи «Воля народу». Звинувачення стосуються часів його перебування на посаді секретаря Київської міської ради. Присутній на засіданні генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що йдеться про зловживання службовим становищем, яке призвело до втрати суспільством великої кількості земельних площ і завданням шкоди на суму 81,7 млн ​​гривень ($ 3,14 млн).

Як пише «Українська правда», Олесь Довгий зауважив про почуте, що «з точки зору презентації це було геніально». А далі сам згадав колишню роботу Юрія Луценка. І звинуватив його у бездіяльності щодо справ про виділення земель під час перебування у кріслі міністра внутрішніх справ. А ще заявив, що той зараз зайнятий політичною боротьбою за своє майбутнє. І врешті вимовив слова каяття: «Це прокурор без юридичної освіти, йому треба якомога більше подань зробити і про це кричати… Я каюся, я теж голосував за його призначення».

Як повідомлялося, 21 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканості з 5 народних депутатів – Андрія Лозового, Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата та Максима Полякова, а 29 червня –  щодо народного депутата Михайла Добкіна.

Світлина: коли Юрій Луценко ще був народним депутатом, то якось показав Олесю Довгому ґрати з пальців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply