Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 4, 2021

Чому Йосип Кобзон не любить свого сусіда

Автор:

|

Серпень 25, 2017

|

Рубрика:

Чому Йосип Кобзон не любить свого сусіда

Схоже, лише тому, що той називається Віктор Янукович. Ось так несподівано стало відомо, що президент-утікач лукавив, коли казав, що живе у Ростові-на-Дону. Співак Йосип Кобзон, який готується до свого 80-річчя, дав коротке інтерв’ю для російського сайту Dni.Ru. Воно оприлюднене у п’ятницю, 25 серпня. З нього ми й дізналися цю новину, яка, втім, не є надто несподіваною. Зрозуміло, кремлівським правителям зручніше тримати Віктора Януковича, що називається, під рукою. Раптом потрібно буде ще якогось листа написати.

Отож, Йосип Кобзон багато років живе у підмосковній Баковці. І ось що він розповів: «Паркан до паркану зі мною – ми цю споруду жартома називаємо «Китайська стіна» – сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович. Його туди поселили після перевороту на Майдані. Огорожу такої висоти ви й уявити собі не можете! Ця дача в Баковці контролюється нашими відповідними органами. Але від кого ти ховаєшся? Адже якщо захочуть тебе дістати, то дістануть де завгодно».

На перший погляд може здатися дивним, але сусіди не дружать. Артист, якому заборонений в’їзд в Україну, не любить того, кого в Україні з нетерпінням чекають судді й прокурори. А точніше – ненавидить, бо сказав: «Я б Януковича власними силами знищив за те, що він допустив Майдан». Так, наче у того хтось питав дозволу!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply