Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Чому до Києва в’їхати не просто?

Автор:

|

Січень 24, 2017

|

Рубрика:

Чому до Києва в’їхати не просто?

Про це 24 січня розповідають не лише українські інтернет-портали, а й «ВВС». На в’їздах до столиці Бориспільською, Варшавською, Житомирською та Одеською трасами виставлено пікети. Вони наразі не чисельні. Й перекрито на дорогах лише по одній-дві смуги. Однак такі перешкоди приносять чималі незручності.

Мотиви у протестувальників не нові. Вони хочуть привернути увагу влади до проблеми розмитнення придбаних за кордоном автомобілів. Її міг би вирішити законопроект 5567, де закладено правила використання машин з іноземними номерами. Зокрема запропоновано лояльні кроки в оподаткуванні. Однак цей документ наразі не став законом. А тому проблема залишається неврегульованою.

Як твердять експерти, громадяни України мають у власності приблизно півтора мільйони автівок з іноземними номерами. Перетнули вони кордон за різними схемами, і досить часто на корупційних засадах. Очевидно, такий стан комусь вигідний. От протестувальники і палять шини, а на частково перекритих дорогах вже утворилися чималі затори.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply