Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Червона картка для Володимира Путіна

Автор:

|

Червень 13, 2018

|

Рубрика:

Червона картка для Володимира Путіна

«Радіо Свобода» у середу, 13 червня, повідомляє, що Міжнародна коаліція з прав людини розпочинає глобальну кампанію #RedCard4Putin. Як заявив на брифінгу у Києві голова цієї авторитетної організації, віце-президент Світового конґресу українців Павло Ґрод, кампанія має на меті здійснювати тиск на російську владу з вимогою звільнення політичних в’язнів, у числі яких близько семи десятків українців, а також завершення воєнної агресії, припинення жахливих порушень прав людини та постійних спроб підірвати міжнародний правопорядок.

Впродовж місяця активісти будуть видавати «червоні картки» для путінського режиму – публікуватимуть аналітичні матеріали та відео про злочини Кремля в Україні та країнах заходу. А для підтримки та звільнення політичних бранців Москви по всьому світу організують серію флешмобів та глобальну медіакампанію.

До цієї шляхетної справи долучився Світовий конґрес українців, який об’єднує українців у 53 країнах світу.

Цього ж дня інтернет-видання України повідомили, що французький журнал Charlie Hebdo підготував жорстку карикатуру на Володимир Путін, приурочену до відкриття у Росії фінальної частини чемпіонату світу з футболу. Малюнок разом з анонсом номера розміщено у мережі Twitter.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply