Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Черговий тріумф українського боксу

Автор:

|

Травень 13, 2018

|

Рубрика:

Черговий тріумф українського боксу

У ніч на неділю, 13 травня, наш Василь Ломаченко провів свій 12-й бій на професійному ринзі. Його суперником був лідер у легкій ваговій категорії венесуелець Хорхе Лінарес. У шостому раунді українець пропустив точний удар суперника і опинився у нокдауні. Але це був лише поодинокий прикрий епізод.

У десятому раунді Василь провів чудову атаку з декількома ударами в голову, а потім пробив силовий удар по корпусу. Хорхе Лінарес опустився на коліно і до закінчення відліку рефері не підвіся.

Для Василя Ломаченка цей бій був першим у вазі до 61,2 кг. Адже раніше він боксував у категорії до 59 кг. А після сьогоднішньої перемог український боксер став рекордсменом світу за швидкістю завоювання титулів в трьох різних вагових категоріях.

Станом на зараз у своїй професійній кар’єрі 30-річний Василь Ломаченко провів 12 боїв, здобув 11 перемог. Єдиної поразки він зазнав у 2014 році розділеним рішенням суддів. 32-річний Хорхе Лінарес незрівнянно досвідченіший у професійному боксі – 48 боїв, 44 перемоги і 4 поразки. А перед поєдинком з Василем вигравав поспіль 13 останніх боїв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply